Konteinerių nuoma Klaipėdoje

Mūsų siūloma konteinerių nuoma – patogus statybinio laužo ar kitų atliekų išvežimo būdas. Tai yra paslauga, kurios metu galite išsinuomoti reikiamo dydžio konteinerių, skirtų statybinėms atliekoms išvežti, kuriuos pastatome kliento pageidaujamoje vietoje. Konteineriu, už minimalią kainą, galėsite naudotis 7 dienas.

Savo paslaugas teikiame Klaipėdoje ir Klaipėdos regione tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims. Užsisakyti galite žemiau pateiktu telefono numeriu, pageidautina prieš 1-2 dienas.

Konteinerių nuoma Klaipėda

Konteinerių dydžiai
Kokio dydžio Jums reikės, priklausys nuo atliekų tipo. Mūro griovimo laužui siūlome 8m3 konteinerius. Lengvesnėms ar mišrioms statybų šiukšlėms galėsite nuomotis 10m3 konteinerius.

Konteinerio užsakymas
Užsakymas priimamas telefonu. Užsakinėti patartina prieš 1-2 dienas.
Užsisakyti šiukšlių išvežimo paslaugas.

Šiukšlių pakrovimas
Mažesnįjį 8m3 konteinerį galėsite prikrauti pilną, nesvarbu kokios šiukšlės. Didesnį 10m3 konteinerį mūro griovimo atliekomis galima krauti 2/3 konteinerio. Su kitomis šiukšlėmis draudžiama krauti senas padangas, šiferį, televizorius.

Pristatymas ir išvežimas
Mums pristatant konteinerį yra būtinas užsakovo dalyvavimas, kadangi reikės nurodyti vietą, kurioje pastatysime, taip pat pasirašyti šiukšlių išvežimo sutartį.
Šiukšles išvešime kai prikrausite konteinerį ir mus apie tai informuosite, tačiau ne vėliau kaip per 7 dienas per sutarties pasirašymo.

Konteinerių nuomos kaina
Jei šiukšles rūšiuosite patys, nuoma bus pigesnė. Kainą sudaro trys faktoriai:

  1. Atstumas iki šiukšlių surinkimo vietos.
  2. Šiukšlių sudėties.
  3. Šiukšlių išrūšiavimo.
Konteinerių nuoma Klaipėdoje

Atsiskaitymas
Ir Jums ir mums būtų patogiausia, jei už nuomą atsiskaitytumėte pristatymo metu pagal pateiktą sąskaitą – faktūrą arba išankstiniu banko pavedimu. Kad išvežtume Jums reikės tik mums paskambinti. Kreipdamiesi į konteineriuservisas.lt, galite užsisakyti konteinerį tiek vienkartiniam šiukšlių išvežimui Klaipėdos regione, tiek sudaryti nuolatinio šiukšlių išvežimo sutartį.

KLAIPĖDA

Nr.Dydis m3Kaina
15m3Sutartinė
210m3Sutartinė

ŠVENTOJI

Nr.Dydis m3Kaina
15m3Sutartinė
210m3Sutartinė

PALANGA

Nr.Dydis m3Kaina
15m3Sutartinė
210m3Sutartinė

KRETINGA

Nr.Dydis m3Kaina
15m3Sutartinė
210m3Sutartinė