Konteinerių nuoma

Mūsų siūloma konteinerių nuoma – patogus statybinio laužo ar kitų atliekų išvežimo būdas. Konteinerių nuoma yra paslauga, kurios metu galite išsinuomoti reikiamo dydžio konteinerių, skirtų statybinėms atliekoms išvežti. Nuomojame konteinerius, kuriuos pastatome kliento pageidaujamoje vietoje. Konteineriu, už minimalią kainą, galėsite naudotis 7 dienas.
Savo paslaugas teikiame Klaipėdos regione tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims. Užsisakyti konteinerį galite žemiau pateiktu telefono numeriu, pageidautina prieš 1-2 dienas.
Konteinerių dydžiai
Kokio dydžio konteinerio Jums reikės, priklausys nuo atliekų tipo. Mūro griovimo laužui siūlome 8m3 konteinerius. Lengvesnėms ar mišrioms statybų šiukšlėms galėsite nuomotis 10m3 konteinerius.

Konteinerio užsakymas
Konteinerio užsakymas priimamas telefonu. Konteinerį patartina užsakinėti prieš 1-2 dienas.
Šiukšlių pakrovimas
Mažesnįjį 8m3 konteinerį galėsite prikrauti pilną, nesvarbu kokios šiukšlės. Didesnį 10m3 konteinerį mūro griovimo atliekomis galima krauti 2/3 konteinerio. Į konteinerį su kitomis šiukšlėmis draudžiama krauti senas padangas, šiferį, televizorius.

Konteinerio pristatymas ir išvežimas
Mums pristatant konteinerį yra būtinas užsakovo dalyvavimas, kadangi reikės nurodyti vietą, kurioje pastatysime konteinerį, taip pat pasirašyti šiukšlių išvežimo sutartį.
Šiukšles išvešime kai prikrausite konteinerį ir mus apie tai informuosite, tačiau ne vėliau kaip per 7 dienas per sutarties pasirašymo.

Kaina
Jei šiukšles rūšiuosite patys, konteinerių nuoma bus pigesnė. Konteinerių nuomos kainą sudaro trys faktoriai:
1. Atstumas iki šiukšlių surinkimo vietos.
2. Šiukšlių sudėties.
3. Šiukšlių išrūšiavimo.


Atsiskaitymas
Ir Jums ir mums būtų patogiausia, jei už konteinerių nuomą atsiskaitytumėte konteinerio pristatymo metu pagal pateiktą sąskaitą – faktūrą arba išankstiniu banko pavedimu. Kad išvežtume konteinerį Jums reikės tik mums paskambinti. Šiukšlių išvežimas>>

Klaipėda
Nr. Konteinerio dydis m3 Kaina
1. 5m3 Sutartinė
2. 10m3 Sutartinė
Palanga
Nr. Konteinerio dydis m3 Kaina
1. 5m3 Sutartinė
2. 10m3 Sutartinė
Šventoji
Nr. Konteinerio dydis m3 Kaina
1. 5m3 Sutartinė
2. 10m3 Sutartinė
Kretinga
Nr. Konteinerio dydis m3 Kaina
1. 5m3 Sutartinė
2. 10m3 Sutartinė

Telefonas užsakymams:

8*658*13311